מענה ל־בשעה טובה ומוצלחת :)

דף בית 1 פורומים כללי בשעה טובה ומוצלחת :) מענה ל־בשעה טובה ומוצלחת :)

רון , מצטער אך לא מסכים איתך .

אני חבר במספר מועדונים ובהם למשל אתר ג'יפולוג – אתר הבית של אנשי השטח אשר חברים בו לא מעט ג'יפאים , כל יום מתפרסמות עשרות רבות של תגובות בפורום .

אני "מניח" שגם אנשי השטח מכירים את הפלטפורמות האחרות , אולם את רובן המכריע של השאלות והתשובות הם מעלים לפורום אשר חי ובועט כבר עשרים שנה בקירוב .

כמו כן אני חבר גם במועדון קטן יחסית של בעלי ג'יפ סיקס – CJCLUB , גם שם המדיה העיקרית היא הפורום ולא מדיה אחרת . הפורום הזה קיים כבר 15 שנה .

במועדון החמש מחפשים את הדרך הקלה ( אשר לפי עניות דעתי – ועוד רבים מהחברים כאן ) איננה הדרך הנכונה לשמר ולספר את המורשת אשר לשמה הוקם המועדון .

בכל מדיה אחרת שתבחר – המידע נמצא זמין רק באופן רגעי – עוד שבוע לאחד החברים תתעורר שאלה והוא יזכר שראה תשובה למשל בפייס – הוא מאוד מאוד יתקשה למצוא את הכתוב , ואילו בפורום המידע זמין ונשמר לדורות .

מי שניווט את החברים למדיה אחרת היו חלק מראשי המועדון המכובד הזה מתוך חוסר מחשבה לעתיד !!!

למשל – שירשור ארוך טווח כמו תהליך השיפוץ שערכתי לסיטרואן שלי ונמשך על פני שלוש וחצי שנים – צר לי אך לא תוכל לנהל אותו במדיה אחרת שזמינה לכולם באופן מיידי .

תרשום בגוגל – סיטרואן דה שבו 65 – יומן שיפוץ ומיד יעלה כל הסיפור מתחילתו ועד לסיומו ובליווי תמונות והסברים – נסה ותראה , אני מניח שגם תבין את הנקודה הזאת .

למשל – חמישי חופשי , החברים מטיילים אך הפסיקו להעלות תמונות מכיוון שזה הולך לאיבוד לאחר יום יומיים , מדור חיפוש קרובות – היה מעניין מאוד ונגוז , משאיות ואוטובוסים עם דב קרדו – דב נשאר אך היכן המשאיות והאוטובוסים ?? ועוד הרבה מאוד משירשורי השיפוצים שהיו בעבר – איפה הם היום .

הפורום החדש הושק וממומן ע"י מועדון החמש , אך נראה לי שחברי המועדון יהיו גם אלו שיקברו אותו ממש בקרוב מחוסר שימוש .

מסכים שאולי אין זה מקומם של התמונות השבועיות מהמפגשים , אך זה בהחלט המקום לנושאים הרלוונטיים לאורך השנים כגון – שיפוצים שונים , כתבות טכניות מעניינות , למשל סיפור הכבאית של אריה שהפכה לקרוואן אשר ערך מסעות בעולם .

אילן