מענה ל־שיפוץ משאית מרצדס ובניית לקרוואן

דף בית 1 פורומים כללי שיפוץ משאית מרצדס ובניית לקרוואן מענה ל־שיפוץ משאית מרצדס ובניית לקרוואן

אריה הרמןאריה הרמן
משתתף

שבוע טוב

הבנתי מה הבעיה – האתר יכול להעלות כמות מסויימת של תמונות ולא יותר, שזה בסדר אבל הוא לא אומר את זה אלא פשוט נותן להעלות תמונות, ואז כשמנסים לשלוח את התגובה, לא קורה כלום..

אבל עכשיו, כשאני מכיר את הבעיה, אתמודד איתה על ידי שליחת הודעות מרובות..

ובינתים אכתוב בקצרה את סיפור המעשה

הכבאית המדוברת נקנתה לפני כשנתיים.

נהלתי מאבק לא קצר מול משרד הרישוי עד שבהתערבותו של שר התחבורה דאז – בצלאל סמוטריץ אושר לי באופ עקרוני שינוי מבנה

והפיכת הרכב לקרוואן. אפרופו – כל הכבוד לסמוטריץ! הבן אדם לא מכיר אותי ולא חייב לי כלום, אבל שבועיים אחרי שנשלח אליו המייל

מתקשר אלי מהנדס הרכב שטיפל בנושא ומודיע לי שחל שינוי בעמדת משרד הרישוי, ובמקביל, אני מקבל ממיל ממשרד השר

שמודיע לי שבקשתי נבחנה משפטית ונמצאה אפשרית. מדהים.

אם כן ניגש לתהליך השיפוץ

אני אמנם נהנה מאד לעשות הכל בעצמי ואהב את האתגרשל הזזת והנפת חלקים כבדים, אבל המנוף היה כבר יותר מידי..

ניתקתי אותו לבד, אבל הזמנתי משאית עם מנוף שהרימה אותו מהשלדה והניחה אותו על הקרקע.

עם הארגז כבר הסתדרתי לבד ואפשר לראות את זה בסרטון.

בצביעה השתמשתי בצבע אפוקסי שנראה אולי פחות טוב, אבל אמור להיות עם עמידות גבוהה מאד לקרינת UV, וחומרים מאכלים למיניהם,

ומאחר והמשאית לא מיועדת לתצוגה אלא לנסיעה, וגם בשטחים ותאים קשים, הלכתי על הצבע הזה.

באשר לגוון, אין שום קשר לביתר ירושלים, תנועת כך או קשר למועצות אזוריות.. פשוט חיפשתי צבע בהיר אבל עם נוכחות, ולא לבן או"ם..

והנה עוד תמונות

IMG-20181019-WA0019 חזית המשאית עם קנייתה

עוצר כאן. מקווה שאצליח לשלוח את זה אוז אפתח עוד הודעה ואעלה עוד תמונות