בשעה טובה ומוצלחת :)

דף בית 1 פורומים כללי בשעה טובה ומוצלחת :)

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אילן מורדאילן מורד
    משתתף

שיהיה לכולנו בהצלחה, לא יודע מה איתכם פורום מרגיש לי טוב יותר מפייסבוק, כנראה שאני באמת כבר "ותיק" 🙂

שי גלעדשי גלעד
    מנהל בפורום

אילן ברכות לך לכניסה לפורום אשמח לשיתוף בחוויה חברים נוספים השיח מחבר טוב יותר בנינו

עמית זקשעמית זקש
    משתתף

אילן, אתה לא רק וותיק, אתה מרגיש "בבית" כי זה האתר שלנו ורק אנחנו פה

ברכות להקמת אתר חדש,כחבר משנת 1985 חייב לומר שזו פריצת דרך ענקית מאז הקמתו של המועדון,שאפו לעוסקים במלאכה עלו והצליחו

עדי כהן קוקועדי כהן קוקו
    מנהל בפורום

שיהיה בהצלחה לכולנו

מזל טוב למועדון לרגל עליית האתר החדש .
    ממש מקווה שהאתר הזה אכן יחזור להיות אתר הבית של המועדון ולא כמו שקרה והכל זלג לפייסבוק – לא שם מקומנו !!!
    חברים , הגיע הזמן לחזור ולהעלות לכאן סיפורי שיחזור ושיפוץ רכבים .
    שאלות טכניות – גם אם לפעמים זה נראה שטותי – זה עשוי לעניין רבים .
    רם מילון – מה קורה עם הלימונית ? נשמח לשמוע ולהגיב .
    יוחאי שנער – מה שלום הקרובות רחוקות ? ממש מעניין רבים כאן .
    צוות חמישי חופשי – אתם באמת חושבים ששכחנו ?? – נא לחזור לפעילות !!!
    כל המשפצים למיניהם – אנחנו צמאים לראות ולחוות איזה תמונה או שתיים של חתיכת מתכת חלודה או בורג סרבן .

בקיצור – חג שמח לכולם .
    ושנזכה לחזור לפעילות סדירה בהקדם .
    אילן

משתתף

מזל טוב להשקת המגרש הביתי שלנו , ברכות לכולם

עוזי

עמית זקשעמית זקש
    משתתף

כדברי אילן, פה מקומינו ועוזי הדגיש זאת: זה המגרש הביתי שלנו

מקווים לראות בהקדם דיונים מעבר לברכות

עמית

רון אקרמןרון אקרמן
    משתתף

בהחלט  מסכים.

הפורום הזה  הוא "כיכר העיר" החדשה שלנו. מקום המפגש של כולנו וממש ממש בקרוב יושק גם גיליון דיגיטלי חודשי "אבטומוביל דיגיטל" ובו חדשות המועדון, השקות, ברכות ומודעות בפורמט של עיתון דיגיטלי.
    היכנסו לכאן כמה שיותר, הגיבו, צרו דיונים והעלו תמונות.

איזה יופי – עלה הפורום החדש .

ומה קרה מאז – כל החברים עדיין בשנת הצהריים .

גם הפורום במתכונתו הקודמת היה הרבה יותר פעיל .

אני בטוח שבקבוצת הפייסבוק של המועדון יש חגיגה והמולה אך בפורום – שזה בעצם אמור להיות האתר הרשמי של המועדון כולכם נרדמתם .

התגובה האחרונה הייתה לפני יותר משבוע .

חברים , אותי לא תגררו לפייס !!!

ואני יודע שאני לא לבד .

אך אם זאת המתכונת – אולי אסיר את האתר מהמועדפים .

עצוב , אך כנראה שזאת המציאות שכל החברים מעדיפים להניח בצד .

אילן

רון אקרמןרון אקרמן
    משתתף

אילן יקר,
    קראתי בצער את דבריך והייתי רוצה לנסות לענות לך
    1. נושא ה"פורומים" בכל העולם הולך ודועךמאחר ולא מדובר בפלטפורמה של תגובות מיידיות. לכן הפלטפורמות שהולכות ומתחזקות הן וואצאפ, פייסבוק, טיק טוק, אינסטגרם וכו', פלטפורמות שבאמת יושבות "בקצה היד" בטלפון, מקפיצות לך התראה שיש לך הודעות שלא ראית וכו'.
    זה תהליך טבעי וזה בסדר גמור.
    2. במקום לכעוס, לאיים, לעשות ברוגז ו"למחוק" אתר מהמועדפים, אפשר ללכת לכיוון החיובי ולפנות לחברים בקבוצות הוואצאפ שלך, בהודעות אישיות ובכל דרך שתמצא לנכון כדי לקרוא להם להיכנס ולהגיב בפורום.
    3. אתה מוזמן לפתוח נושאי דיון שונים ולהביא לתשומת לב החברים, בדיוק כפי שקרה כאן.  התגובה שלך שוגרה אלי במייל וכך יכולתי לדעת שכתבת ונכנסתי להגיב לך.
    חשוב מאד להירשם למטה ל "הודיעו לי על תגובות חדשות באמצעות הדוא"ל" ואז המערכת תשלח לכל מי שמסמן את זה מייל בכל פעם שיש תגובה וכך הוא יודע להיכנס ולהגיב.
    בהצלחה
    רון אקרמן – דובר מועדון החמש

רון , מצטער אך לא מסכים איתך .

אני חבר במספר מועדונים ובהם למשל אתר ג'יפולוג – אתר הבית של אנשי השטח אשר חברים בו לא מעט ג'יפאים , כל יום מתפרסמות עשרות רבות של תגובות בפורום .

אני "מניח" שגם אנשי השטח מכירים את הפלטפורמות האחרות , אולם את רובן המכריע של השאלות והתשובות הם מעלים לפורום אשר חי ובועט כבר עשרים שנה בקירוב .

כמו כן אני חבר גם במועדון קטן יחסית של בעלי ג'יפ סיקס – CJCLUB , גם שם המדיה העיקרית היא הפורום ולא מדיה אחרת . הפורום הזה קיים כבר 15 שנה .

במועדון החמש מחפשים את הדרך הקלה ( אשר לפי עניות דעתי – ועוד רבים מהחברים כאן ) איננה הדרך הנכונה לשמר ולספר את המורשת אשר לשמה הוקם המועדון .

בכל מדיה אחרת שתבחר – המידע נמצא זמין רק באופן רגעי – עוד שבוע לאחד החברים תתעורר שאלה והוא יזכר שראה תשובה למשל בפייס – הוא מאוד מאוד יתקשה למצוא את הכתוב , ואילו בפורום המידע זמין ונשמר לדורות .

מי שניווט את החברים למדיה אחרת היו חלק מראשי המועדון המכובד הזה מתוך חוסר מחשבה לעתיד !!!

למשל – שירשור ארוך טווח כמו תהליך השיפוץ שערכתי לסיטרואן שלי ונמשך על פני שלוש וחצי שנים – צר לי אך לא תוכל לנהל אותו במדיה אחרת שזמינה לכולם באופן מיידי .

תרשום בגוגל – סיטרואן דה שבו 65 – יומן שיפוץ ומיד יעלה כל הסיפור מתחילתו ועד לסיומו ובליווי תמונות והסברים – נסה ותראה , אני מניח שגם תבין את הנקודה הזאת .

למשל – חמישי חופשי , החברים מטיילים אך הפסיקו להעלות תמונות מכיוון שזה הולך לאיבוד לאחר יום יומיים , מדור חיפוש קרובות – היה מעניין מאוד ונגוז , משאיות ואוטובוסים עם דב קרדו – דב נשאר אך היכן המשאיות והאוטובוסים ?? ועוד הרבה מאוד משירשורי השיפוצים שהיו בעבר – איפה הם היום .

הפורום החדש הושק וממומן ע"י מועדון החמש , אך נראה לי שחברי המועדון יהיו גם אלו שיקברו אותו ממש בקרוב מחוסר שימוש .

מסכים שאולי אין זה מקומם של התמונות השבועיות מהמפגשים , אך זה בהחלט המקום לנושאים הרלוונטיים לאורך השנים כגון – שיפוצים שונים , כתבות טכניות מעניינות , למשל סיפור הכבאית של אריה שהפכה לקרוואן אשר ערך מסעות בעולם .

אילן

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.