פטירתו של חבר המועדון יעקב בכר ז"ל

דף בית 1 פורומים כללי פטירתו של חבר המועדון יעקב בכר ז"ל

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #8412 הגב
    אנסטסיהאנסטסיה
    מנהל בפורום

חברים יקרים. בתדהמה ובצער רב נבקש להודיע על פטירתו בטרם עת של חברנו היקר יעקב בכר.
    אנו משתתפים בצער המשפחה והחברים.

WhatsApp Image 2020-04-20 at 11.10.12

#8413 הגב

חבר ותיק ויקר, יהי זכרו ברוך, משתתף בצער המשפחה והחברים.

#8427 הגב

הלם וצער גדול…
    יענקל'ה בכר היה לא סתם אספן רכבים קלאסיים, אלא קודם כל איש יקר, נעים-הליכות, אדיב ונדיב.
    אבדה גדולה למועדון החמש, אבל בעיקר למשפחתו היקרה.
    ליבי איתם.

#8428 הגב

צר לי מאוד על האובדן. הלך מאיתנו היום חבר יקר מאוד, שפעל במשך שנים רבות לטובת המועדון והחברים. יענקל'ה היה איש עם נשמה יתרה ורצון לעזור לכל מי שהיה זקוק לכך, גם בסתר. הוא הגיע עם לבנה רעייתו לכל אירוע, טיול או מסיבה של חברי המועדון. יענקל'ה היה לי חבר אישי נעים הליכות, ונהגנו לשוחח רבות אודות המועדון וחשיבות החברות והאירועים.
    אני שולח תנחומי מעומק הלב ללבנה ולכל המשפחה, יהי זכרו ברוך.

#8470 הגב
    משה מצאמשה מצא
    משתתף

כאח היה בעבורי יעקב בכר

25 שנות היכרות, שהחלו במפגש "אצל עמי" ברמת השרון ונמשכו לאורך כל השנים במסגרת הפגישות האישיות ובמסגרת אירועי המועדון באשר הם.

יעקב היה בין מקימי המועדון והיה פעיל בו לאורך השנים, אוהב אדם, צנוע וענוו, השתתף בכל אירועי המועדון הן הרגילים והן הקהילתיים.

תמיד הודיע על נכונותו להשתתף באירועים ולסייע בכל תחום, אהב את תחום האספנות והיה מכור לו, אהב את המכוניות שלו והקדיש להן את המירב.

טיילנו ברוב הירידים לרכבי אספנות באירופה ששם התלהב מכל מוצר/פריט שהוא יכל לרכוש עבור המכוניות והאופנועים.

יעקב תחסר לי מאד, יהי זכרך ברוך.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)

Upload Images

Drag & drop, tap, or click

מענה ל־פטירתו של חבר המועדון יעקב בכר ז"ל
פרטים: