שיפוץ משאית מרצדס ובניית לקרוואן

דף בית 1 פורומים כללי שיפוץ משאית מרצדס ובניית לקרוואן

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אריה הרמןאריה הרמן
    משתתף

<p style="text-align: right;">שלום לכולם,</p>
    קוראים לי אריה הרמן וחלק מכם אולי זוכר אותי מהפורום הישן בו כתבתי את סיפור המסע שלי עם משפחתי בכבאית ישנה מתאילנד ועד טורקיה.

מי שמכיר את הסיפור יודע גם שהרכב הזה חוסל בתאונה על כביש החוף לפני כמעט שש שנים.

הרכב חוסל אבל אני לא, וגם לא הרעיון והשאיפה למסעות נוספים..

מאז נקנו עוד שתי כבאיות וכבר כמה שנים שאני עסוק (כשיש זמן) בנסיון לייצר רכב  מסעות חזק, עמיד, בעל עבירות גבוהה, וגם אחד כזה שאפשר לגור בו.

ישנם לא מעט רכבי מגורים – motorhome בלעז. אני בונה overland camper, כשההבדל מבחינתי הוא שרוב הקרוואנים הם בתים שיכולים להתנייד, מה שאני בונה הוא רכב שאפשר לגור בו.

ברוך ה', תקופת הקורונה הוציאה אותי לחופש ארוך מאד, (פעם, כשעבדתי, הייתי מדריך תיירים😉) ויש לי זמן פנוי בשפע אז התלבשתי על אחת המשאיות והתחלתי תעבוד. במשך ימים ארוכים פירקתי את הארגז, שפשפתי שלדה וצבעתי שכבות רבות של צבע. העבודה טרם נשלמה אבל אפשר להתחיל לראות תוצאות אז פתחתי שרשור.

בקרוב אתחיל להעלות תמונות וסרטונים מתהליך השיפוץ.

אריה הרמןאריה הרמן
    משתתף

לצערי אני לא מצליח להתמודד עם ממשק המשתמש..

אמש ישבתי כמה שעות והעליתי תמונות וסרטונים מתהליך השיפוץ, אבל משום מה האתר לא קיבל את זה למרות שהוא מראה את זמן הפעילות שבו נשלחו הדברים.

מצטער אבל זה לא הולך..

אריה הרמןאריה הרמן
    משתתף

עוד נסיון, שוב לא הלך – לעניות דעתי יש בעיה עם האתר

אריה הרמןאריה הרמן
    משתתף

DSC_1409 מנוף 11 מטר מורכב על הכבאית

אריה הרמןאריה הרמן
    משתתף

שבוע טוב

הבנתי מה הבעיה – האתר יכול להעלות כמות מסויימת של תמונות ולא יותר, שזה בסדר אבל הוא לא אומר את זה אלא פשוט נותן להעלות תמונות, ואז כשמנסים לשלוח את התגובה, לא קורה כלום..

אבל עכשיו, כשאני מכיר את הבעיה, אתמודד איתה על ידי שליחת הודעות מרובות..

ובינתים אכתוב בקצרה את סיפור המעשה

הכבאית המדוברת נקנתה לפני כשנתיים.

נהלתי מאבק לא קצר מול משרד הרישוי עד שבהתערבותו של שר התחבורה דאז – בצלאל סמוטריץ אושר לי באופ עקרוני שינוי מבנה

והפיכת הרכב לקרוואן. אפרופו – כל הכבוד לסמוטריץ! הבן אדם לא מכיר אותי ולא חייב לי כלום, אבל שבועיים אחרי שנשלח אליו המייל

מתקשר אלי מהנדס הרכב שטיפל בנושא ומודיע לי שחל שינוי בעמדת משרד הרישוי, ובמקביל, אני מקבל ממיל ממשרד השר

שמודיע לי שבקשתי נבחנה משפטית ונמצאה אפשרית. מדהים.

אם כן ניגש לתהליך השיפוץ

אני אמנם נהנה מאד לעשות הכל בעצמי ואהב את האתגרשל הזזת והנפת חלקים כבדים, אבל המנוף היה כבר יותר מידי..

ניתקתי אותו לבד, אבל הזמנתי משאית עם מנוף שהרימה אותו מהשלדה והניחה אותו על הקרקע.

עם הארגז כבר הסתדרתי לבד ואפשר לראות את זה בסרטון.

בצביעה השתמשתי בצבע אפוקסי שנראה אולי פחות טוב, אבל אמור להיות עם עמידות גבוהה מאד לקרינת UV, וחומרים מאכלים למיניהם,

ומאחר והמשאית לא מיועדת לתצוגה אלא לנסיעה, וגם בשטחים ותאים קשים, הלכתי על הצבע הזה.

באשר לגוון, אין שום קשר לביתר ירושלים, תנועת כך או קשר למועצות אזוריות.. פשוט חיפשתי צבע בהיר אבל עם נוכחות, ולא לבן או"ם..

והנה עוד תמונות

IMG-20181019-WA0019 חזית המשאית עם קנייתה

עוצר כאן. מקווה שאצליח לשלוח את זה אוז אפתח עוד הודעה ואעלה עוד תמונות

אריה הרמןאריה הרמן
    משתתף

DSC_3391 הארגז מונף לגובה בזמן פירוק. מאז הוא הוא הורכב שנית לצורך העברת טסט(!) ושוב פורק…

אריה הרמןאריה הרמן
    משתתף

שוב אי אפשר… משהו האתר הזה!

אריה הרמןאריה הרמן
    משתתף

מצטער, זה לא עובד. חזרתי לכתוב בפורום הישן – קארספורום

להתראות שם

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.